Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Czytamy dzieciom. Gry bez prądu

czytamy XMuzeum Zabawek i Zabawy, Kawka Zabawka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w ramach akcji “Cała Polska Czyta Dzieciom” zapraszają na głośne czytanie dla dzieci w sobotę 8.10.2016 od godziny 11.00.
Razem z jesienną pogodą wróciły sobotnie spotkania z książkami dla dzieci. Inspirując się porą roku, tym razem zaprezentowane zostaną fragmenty książek – „Jesień” Małgorzaty Strzałkowskiej i wiersze polskich autorów ze zbioru „Cztery pory roku”. Wszyscy uczestnicy spotkania oprócz głośnego czytania będą brali udział w zabawach, nie zabraknie też konkursu i zagadek z nagrodami. W planie jest jeszcze wspólne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej jesień oraz słodki poczęstunek dla wszystkich sympatyków głośnego czytania. Słodycze zapewni Kawka Zabawka.
Cykliczna impreza wraca po przerwie wakacyjnej. Kolejne spotkanie
z książkami odbędzie się 5 listopada.
Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy – Kawka Zabawka
Sobota 8.10.2016
Godz. 11.00
Wstęp wolny

Gry planszowe propozycją Muzeum Zabawek i Zabawy na kapryśną jesienną pogodę. Spotkanie w niedzielę będzie okazją by się o tym przekonać.
W najbliższą niedzielę 09.10.2016 r. Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi. Od godziny 9.00 do 15.00 goście spotkania będą bawić się grając w różne gry planszowe.
Gry bez prądu są powiązane z wystawą „W co jest grane”, tam grą miesiąca w październiku jest Pandemia. Niedzielne spotkanie będzie okazją by poznać zasady tej gry. Organizatorzy zapewniają także inne propozycje
i w razie potrzeby pomogą wybrać tytuł do wieku i zainteresowań.
Gry planszowe cieszą się coraz większym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby. organizatorzy pomogą wybrać ciekawą propozycję dla każdego.
Muzeum czeka na uczestników, jak jest często podawane w instrukcjach gier w wieku od 6 do 99 lat.

Gry bez prądu
9.10.2016 r.
Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy
Start godz. 9.00
Koniec godz. 15.00
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj
Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 8