Wypożyczalnia samochodów Kielce
0

Gry bez prądu – Pingwiny z Madagaskaru

gry bez prądu marzecW najbliższą niedzielę 12.03.2017 r. Muzeum przygotowało dzień z grami planszowymi pod patronatem Pingwinów z Madagaskaru. Spotkanie będzie trwało od godziny 9.00 do 15.00, udział w spotkaniu jest bezpłatny
Grą miesiąca w Muzeum Zabawek i Zabawy i patronem niedzielnego spotkania są Pingwiny z Madagaskaru, gra wydana przez Phalanx-Vertima. Ta gra planszowa oparta jest na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, gracze wcielą się w role agentów, pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku. A nie jest to łatwe zadanie, gdyż do jego wykonania należy zdobyć niezbędny ekwipunek oraz pozyskać przychylność mieszkańców ogrodu i odwiedzających go gości. W grze występuje wiele nawiązań do animowanych postaci, właśnie dlatego jest to ciekawa propozycja dla fanów tych konkretnych pingwinów. Niedzielne spotkanie będzie okazją by poznać zasady tej gry.
Gry planszowe cieszą się rosnącym powodzeniem, na comiesięczne spotkania w Muzeum Zabawek i Zabawy przychodzą całe rodziny oraz pojedyncze osoby. organizatorzy pomogają wybrać ciekawą propozycję dla każdego.
Muzeum czeka na uczestników, jak jest często podawane w instrukcjach gier w wieku od 6 do 99 lat.
Gry bez prądu
12.03.2017 r.
Sala konferencyjna Muzeum Zabawek i Zabawy
godz. 9.00 – 15.00
Wstęp wolny

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Skomentuj




Jeśli chcesz by przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie, zarejestruj się w Gravatarze.

*
= 5 + 5