10 tysięcy kielczan bez wody
Prawdopodobnie nawet 10 tysięcy kielczan zostanie dziś wieczorem i w nocy pozbawionych wody. Według szacunków Wodociągów Kieleckich, taką liczbę dotknie modernizacja magistrali przy ulicy Warszawskiej. Wody nie będzie na północy miasta od godz. 21-ej (we wtorek) do 7-ej rano w środę. – Warto wziąć prysznic do 20.30 i zgromadzić zapas wody na jutro, ponieważ Wodociągi [...]
